05-08-2011 r. Wersja do wydruku  Wersja do wydruku 

Nowa Plaża hitem sezonu!

 

 

 

 

 

 

Nasza nowa inwestycja – Plaża Miejska w Dolsku cieszy się coraz większym zainteresowaniem sąsiednich samorządów jak również mediów. W miniony wtorek (2.08.2011) gościł w Dolsku z roboczą wizytą Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Województwa Wielkopolskiego Marian Poślednik, który jednocześnie jest Prezesem Lokalnej Grupy Działania „Gościnna Wielkopolska”, do której należy gmina Dolsk. W rozmowach z Panem Burmistrzem Henrykiem Litka i Kierownikiem MGOSiR w Dolsku Witoldem Opielewiczem, podkreślił znaczącą rolę, jaką nasza gmina i nowa inwestycja odgrywa w promocji turystyki w Wielkopolsce i rozszerzaniu oferty turystycznej naszego województwa. Przy tej okazji, Pan Przewodniczący zaproponował, aby najbliższe posiedzenie Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki odbyło się w Dolsku, tak aby członkowie Komisji mogli zapoznać się z naszą inwestycją.

 

Na drugi dzień mogliśmy gościć dziennikarzy z telewizji „Relax” ze Śremu, którzy nakręcili reportaż o naszej plaży. Była to też okazja zaproszenia mieszkańców naszego Powiatu do korzystania z obiektów sportowych i plaży.

 

Wizyty i bardzo pozytywne opinie, dają nam poczucie, że wysiłek włożony w realizację projektu którym było stworzenie dla mieszkańców bazy rekreacyjnej na wysokim poziomie są strzałem w dziesiątkę i piękną wizytówką miasta.

 

Projekt współfinansowany był z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet VI - Turystyka i Środowisko Kulturowe, Działanie 6.1 Turystyka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - UMiG Dolsk              Kontakt: umig@dolsk.pl