21-08-2015 r. Wersja do wydruku  Wersja do wydruku 

Wręczenie aktów mianowania

 

 

 

 

 

 

W dniu 20 sierpnia 2015 roku o godz. 1100 w Urzędzie Miasta i Gminy Dolsk miała miejsce uroczystość wręczenia aktów mianowania nauczycielom, którzy w dniu 28 lipca 2015 roku pomyślnie zdali egzamin na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

 

Z dniem 1 września 2015 roku do grona nauczycieli mianowanych gminy Dolsk dołączą Panie: Natalia Gurdek oraz Paulina Foltynowicz – nauczycielki z Przedszkola Samorządowego „Stokrotki” pracujące w oddziałach zamiejscowych w Wieszczyczynie i Ostrowiecznie oraz Pan Piotr Kleczewski – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Masłowie.

 

Burmistrz Dolska – Pan Henryk Litka, składając serdeczne gratulacje w związku z osiągnięciem kolejnego stopnia awansu zawodowego, przyjął uroczyste ślubowanie i wręczył obecnym nauczycielkom akty mianowania. Nawiązując do trudnej i wymagającej pracy nauczycieli, życzył dalszych sukcesów edukacyjnych, kreatywności, wielu sił oraz ciągłej motywacji do dalszego rozwoju zawodowego.

 

W spotkaniu uczestniczyli także dyrektorzy szkół, w których na co dzień pracują nowo mianowani nauczyciele: Pani Longina Dułacz oraz Pani Maria Banaszak, a także Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich – Pani Mirella Godawa.

 

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

 

 

WAŻNE!

Kliknij na dowolne zdjęcie w celu jego powiększenia.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - UMiG Dolsk                  Kontakt: umig@dolsk.pl

Ten serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.