12-08-2016 r. Wersja do wydruku  Wersja do wydruku 

Mianowanie i powierzenie funkcji dyrektorom

 

 

 

 

 

 

W dniu 12 sierpnia 2016 r. o godz. 1100 w Urzędzie Miasta i Gminy Dolsk miała miejsce uroczystość powierzenia funkcji dyrektorom dwóch placówek oświatowych naszej gminy oraz wręczenia aktów mianowania.

 

Z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk – Henryka Litka powierzenie stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku odebrał Pan Wojciech Dudziński, a powierzenie stanowiska dyrektora Przedszkola Samorządowego „Stokrotki” w Dolsku Pani Longina Dułacz.

 

Na kolejne 5-lat prowadzenia podległych placówek, w obliczu stale rosnących wyzwań, Pan Burmistrz życzył obu dyrektorom wytrwałości, kreatywności, wielu sił i dużo zdrowia, by nie ustawali na drodze rozwoju zawodowego i osobistego.

 

Z dniem 1 września 2016 roku powiększą się szeregi nauczycieli mianowanych gminy Dolsk. Dołączą do ich dwie Panie: Beata Szafraniak – nauczyciel języka polskiego i Anna Chuda – psycholog - obie pracujące na co dzień w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Dolsku.

 

Burmistrz Dolska, składając serdeczne gratulacje w związku z osiągnięciem kolejnego stopnia awansu zawodowego, przyjął od Pań uroczyste ślubowanie i wręczył akty mianowania.

 

W spotkaniu uczestniczyła także Pani Barbara Wierzbińska – Dyrektor Gimnazjum im. Powstańców oraz Pani Mirella Godawa - Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich.

 

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

 

 

WAŻNE!

Kliknij na dowolne zdjęcie w celu jego powiększenia.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - UMiG Dolsk                  Kontakt: umig@dolsk.pl

Ten serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.