27-04-2017 r. Wersja do wydruku  Wersja do wydruku 

„Wybicki - REAKTYWACJA III” - zaproszenie na warsztaty

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości realizuje zadanie publiczne pt.: „Wybicki - REAKTYWACJA III”, które zostało dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

 

W ramach zadania planujemy przeprowadzić 10 BEZPŁATNYCH warsztatów pt.: Śladami gen. Józefa Wybickiego po gminie Brodnica”, w których udział mogą wziąć mieszkańcy Wielkopolski. W każdym z nich może uczestniczyć maksymalnie 15 osób. Mogą to być osoby indywidualne lub grupy zorganizowane, w tym: dzieci, młodzież, dorośli.

 

Warsztaty będą realizowane od czerwca do września 2017 r. Przewidywany czas zajęć to ok. 3 godziny zegarowe. Na zakończenie każdy uczestnik warsztatów otrzyma zaświadczenie o ich ukończeniu.

 

Program warsztatów przedstawia się następująco: zbiórka w Manieczkach przy kaplicy Narodzenia NMP (rotundzie), ul. Parkowa; zwiedzenie Manieczek i Brodnicy - przedstawienie historii życia i działalności gen. Józefa Wybickiego w regionie śremskim; świetlica wiejska w Brodnicy - poczęstunek, podsumowanie zwiedzania, prezentacja animacji multimedialnej pt.: „Od Mazurka Dąbrowskiego do Hymnu Państwowego, czyli jak Pieśń Legionów stała się hymnem”.

 

Terminy i godziny warsztatów będą uzgadniane indywidualnie z uczestnikami. W przypadku zgłoszenia się większej ilości osób Stowarzyszenie może utworzyć listę rezerwową, ale nie jest ona tożsama z udziałem w warsztatach. Liczba miejsc jest OGRANICZONA!

 

-        PLAKAT - zaproszenie na warsztaty - pobierz Plik PDFPDF

-        Informacja ogólna o projekcie - pobierz Plik PDFPDF

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 61 28 32 704, mejlowo: unia@srem.com.pl oraz osobiście w biurze Stowarzyszenia w Śremie, ul. Okulickiego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach!!!

 

 

Projekt współfinansowany przez: Samorząd Województwa Wielkopolskiego


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - UMiG Dolsk                  Kontakt: umig@dolsk.pl

Ten serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.