06-09-2018 r. Wersja do wydruku  

Uroczyste wręczenie aktu mianowania

 

 

 

 

 

 

W dniu 29 sierpnia 2018 roku o godz. 900 w Urzędzie Miasta i Gminy Dolsk miała miejsce uroczystość wręczenia aktu mianowania nauczycielce, która w dniu 14 sierpnia 2018 roku pomyślnie zdała egzamin na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

 

Z dniem 1 września 2018 roku do grona nauczycieli mianowanych gminy Dolsk dołączyła Pani: Magdalena Socha- nauczycielka w Szkole Podstawowej w Masłowie.

 

Burmistrz Dolska - Pan Henryk Litka, składając serdeczne gratulacje w związku z osiągnięciem kolejnego stopnia awansu zawodowego, przyjął uroczyste ślubowanie i wręczył obecnej nauczycielce akt mianowania. Nawiązując do trudnej i wymagającej pracy nauczycieli, życzył dalszych sukcesów edukacyjnych, kreatywności, wielu sił oraz ciągłej motywacji do dalszego rozwoju zawodowego.

 

W spotkaniu uczestniczyli także Pani Maria Banaszak dyrektor Szkoły im. Jana Brzechwy w Masłowie, w której na co dzień pracuje nowo mianowana nauczycielka a także Sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Dolsk - Pani Mirella Godawa.

 

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

 

 

WAŻNE!

Kliknij na dowolne zdjęcie w celu jego powiększenia.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.