17-07-2020 r. Wersja do wydruku  

„Kwartalnik Gminy Dolsk”

Nr 6 / lipiec 2020 r.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy,

 

w ostatnim czasie rzeczywistość zmieniała się jak w kalejdoskopie. Nagle musieliśmy przystosować się do zastanego stanu rzeczy, a nowe ograniczenia nie pozwalały nam normalnie funkcjonować w otaczającym nas świecie. Niektóre zadania zostały zastąpione pracą w sieci, inne całkowicie wyeliminowane.

 

Natomiast II semestr roku szkolnego 2019/2020 dla wszystkich uczniów okazał się chyba największym zaskoczeniem. Z dnia na dzień, zamknięci w swoich domach, przyzwyczajali się do zadań prowadzonych zdalnie. To był trudny czas nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli oraz rodziców. Przebywanie w domu nie oznaczało jednakże wakacji. Uczniowie niejednokrotnie musieli wykazać się kreatywnością i wzbić się na wyżyny pomysłowości, by móc zrealizować nie tylko podstawowe zadania, ale również te dodatkowe.

 

Dyrektorzy, kierownicy oraz nauczyciele z naszej gminy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i przeczytali najmłodszym najbardziej znane i lubiane baśnie świata.

 

W tym roku zabrakło również wielu najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Ze względów epidemiologicznych nie mogły się one odbyć.

 

Strat nie da się nadrobić, możemy za to postarać się, by w kolejnym roku przywołać na nowo wydarzenia z życia kulturalnego jak i sportowego.

 

 

Udanej lektury

 

 

>>> POBIERZ <<<

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.