10-12-2008 r. Wersja do wydruku  Wersja do wydruku 

Spotkanie Burmistrza z mieszkańcami Dolska

 

 

 

 

 

 

9 grudnia 2008 r. Burmistrz Henryk Litka spotkał się z mieszkańcami Dolska, by w przeddzień obchodów 650-lecia miasta porozmawiać o sprawach dnia dzisiejszego oraz ważniejszych potrzebach i planach.

 

Burmistrz przedstawił informację o pracach wykonanych w miasteczku w mijającym roku oraz zamierzeniach, które zostały zapisane w projekcie przyszłorocznego budżetu.

 

Zebrani mieli możliwość zaznajomienia się z koncepcją urbanistyczną stanowiącą propozycję zagospodarowania terenów miejskich a mianowicie rynku, plaży, parku, parkingu przy ul. Św. Ducha oraz punktu widokowego. Propozycję można będzie w niedługim czasie obejrzeć odwiedzając witrynę internetową Gminy Dolsk.

 

Koncepcję opracowano mając na względzie niewątpliwe potrzeby występujące w tym zakresie, jak i zapowiadane od dawna możliwości pozyskania środków unijnych na podobne przedsięwzięcia.

 

Swoje miejsce w rozmowach znalazły dwie ważne sprawy a mianowicie obchody 90. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego zaplanowane w Dolsku na 19 grudnia oraz program imprez jubileuszowych przygotowywanych dla uczczenia 650 urodzin miasta.

 

Rozmawiano także o potrzebie podjęcia działałań mających na celu poprawę warunków komunikacyjnych w obrębie rynku i osiedla Jaskółki.

 

 

Pliki do pobrania:

 

KONCEPCJA: PDF (22,8 MB)

Plansza - Rynek: PDF (4,63 MB)

Plansza - plaża: PDF (2,59 MB)

Plansza - park: PDF (4,46 MB)

Plansza – punkt widokowy: PDF (6,69 MB)

 

UWAGA!

Pliki PDF są bardzo duże i dlatego zaleca się by przed otwarciem poszczególnego pliku zgrać go na dysk lokalny komputera. W przypadku próby otwarcia pliku bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej mogą występować utrudnienia z prawidłowym wczytaniem całego pliku PDF.

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - UMiG Dolsk                  Kontakt: umig@dolsk.pl

Ten serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.