08-01-2009 r. Wersja do wydruku  Wersja do wydruku 

Noworoczne spotkanie Burmistrza

 

 

 

 

 

 

Ponad 100 gości przybyło 6 stycznia 2009 roku do Villa Natura w Dolsku na tradycyjne spotkanie noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk.

 

Uroczystość zaszczycili swą obecnością m. in. Arkadiusz Błochowiak - Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Marian Poślednik - przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki Sejmiku Samorządowego Województwa Wielkopolskiego, Maciej Kozik - Dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych, starosta śremski burmistrzowie, szefowie powiatowych i gminnych jednostek organizacyjnych, radni, sołtysi oraz przedstawiciele organizacji i firm z terenu gminy Dolsk.

 

Gospodarz spotkania, poinformował o najważniejszych dokonaniach dolskiego samorządu w minionym roku, dziękując wszystkim za współpracę i wykazaną przychylność. Opowiedział też o najważniejszych planach wyznaczonych na rok bieżący, w których zdecydowanie na pierwszym planie znalazła się budowa drogi Drzonek - Wieszczyczyn, największe wspólne przedsięwzięcie Gminy Dolsk i Powiatu Śremskiego.

 

Kończąc wystąpienie Burmistrz życzył wszystkim pomyślności w Nowym Roku. Toast noworoczny wzniesiony został przez Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Dolsk.

 

Dalszej część spotkania uświetniona została występem iluzjonisty i dobraną do charakteru uroczystości, nastrojową muzyką. Sporo było też czasu na towarzyskie rozmowy przy poczęstunku.

 

O właściwą oprawę spotkania zadbali szefowie MGOSiR i Biblioteki w Dolsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - UMiG Dolsk                  Kontakt: umig@dolsk.pl

Ten serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.