GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Upał i wiele emocji - druga odsłona Grand Prix Dolsk 2012
Upał i wiele emocji - druga odsłona Grand Prix Dolsk 2012

 

 

 

 

 

 

Siatkarski weekend zakończył drugą rundę Grand Prix w siatkówce plażowej. Po zmianie terminu organizatorzy obawiali się, że frekwencja może być mniejsza niż zwykle. Na szczęści zawodnicy i kibice dopisali. Stawiło się do walki 17 par, w tym zwycięzcy pierwszej rundy oraz zwycięzcy edycji 2011. Zapowiadały się duże emocje. Zawody rozegrano systemem „brazylijskim”.

 

Dużą niespodziankę sprawili siatkarze z Dolska Szklanny/Skrzypczak, którzy wygrali trzy spotkania i byli o włos od strefy medalowej. Finał natomiast przysporzył wszystkim wielu emocji i uraczył wszystkich przepięknymi popisami kunsztu siatkarskiego przez obie drużyny. W finale przy pełnych trybunach, para Przybylak/ Sadowski pokonała 2:0 parę Adamkiewicz/Klimański. Tym samym po raz drugi wygrywając eliminacje Przybylak/Sadowski nieoficjalnie zwyciężyli w całym Grand Prix. Oto wyniki pierwszych 4 drużyn:

1.     Sadowski/Przybylak            20 pkt.

2.     Adamkiewicz/Klimański        18 pkt.

3.     Brzeziński/Andrys               16 pkt.

4.     Mischke/Kugiejko               15 pkt.

 

Klasyfikacja generalna po dwóch eliminacjach:   Pobierz Plik PDFPDF (17 kB)

 

 

Klasyfikacja drużyny z gminy Dolsk:

1.     Michał Skrzypczak/Mateusz Szklany: 20 pkt. + 20 pkt.

2.     Michał Dudziński/Mikołaj Wierzbiński: 0 pkt. + 18 pkt.

 

Nagrody wręczali w imieniu sponsorów i organizatorów Tomasz Poznański i Witold Opielewicz. Wszystkich zawodników i kibiców zapraszamy na ostatnią odsłonę Grand Prix Dolsk 2012 już w najbliższą niedzielę 26 sierpnia 2012r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Opublikowano dnia 21-08-2012 r.