GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej 2012
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej 2012

 

 

 

 

 

 

W minioną sobotę 1 grudnia 2012 r. w sali MGOSiR w Dolsku, odbył się coroczny turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizatorów zaskoczyła frekwencja. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn w roczniku od 2002 do 1996. Drużyny podzielono na 3 grupy wiekowe: najmłodsi 3 drużyny, średniacy 5 drużyn, najstarsi 4 drużyny. Mecze w grupach rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

 

Wyniki końcowe

 

Grupa najmłodsza:

1 miejsce: „Real” Madryt w składzie:

Adam Wojciechowski, Stasiu Hodyl, Wiktoria Kostuj, Antek Jankowski, Jakub Cieślak, Kacper Nowacki, Mikołaj Kamiński, Mikołaj Owsianny.

2 miejsce Dalewo, 3 miejsce „Barcelona”,

 

Grupa średnia:

1 miejsce: „Bez Nazwy” Dolsk w składzie;

Damian Pachurka, Radek Potocki, Marcin Sławek, Zbigniew Kukowiecki, Mikołaj Kostuj, Kamil Dułacz, Kamil Antkowiak, Kacper Filipiak,

2 miejsce: Dalewo, 3 miejsce: Kora Puj, 4 miejsce: Krokodyle, 5 miejsce: Koksy.

 

Grupa najstarsza:

1 miejsce: „Sos czosnkowy” Dalewo w składzie:

Patryk Dłużak, Tymoteusz Liwerski, Michał Czaplicki, Hubert Łabudka, Wojciech Włodarczak, Radosław Dłużak, Michał Wojciechowski, Filip Jurga,

2 miejsce: Galktikos, 3 miejsce: Dream Team Kotowo, 4 miejsce: Flash Back.

 

Królem strzelców turnieju został zawodnik z Dalewa: Tadeusz Rzepka /8 bramek/. Najlepszą piłkarką turnieju uznano zawodniczkę Real Madryt: Wiktorię Kostuj.

 

Nagrody ufundowała Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku. W jej imieniu nagrody wręczał Zastępca Przewodniczącej Komisji Pan Jacek Woroch, który jest również Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady MiG Dolsk.

 

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za udział i pomoc Panu Burmistrzowi MiG Dolsk Henrykowi Litka, Panu Prezesowi LKS „Zawisza” Dolsk Ryszardowi Ciszewiczowi oraz Panu Grzegorzowi Pachurce, który sędziował wszystkie mecze.

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku oraz Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku serdecznie dziękują wszystkim młodym piłkarzom, rodzicom i opiekunom za udział w turnieju i jednocześnie zapraszamy za rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa rocznik 1996 i młodsi

 

 

 

Grupa rocznik 1998 i młodsi

 

 

 

Grupa rocznik 2002 i młodsi
Opublikowano dnia 03-12-2012 r.