GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk wręczył stypendia sportowe
Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk wręczył stypendia sportowe

 

 

 

 

 

 

W dniu 10 listopada 2014 roku Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk – Pan Henryk Litka na mocy Uchwały Nr L/349/14 Rady Miasta i Gminy Dolsk z dnia 29 września 2014 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendiów sportowych, wręczył po raz pierwszy, dwóm zawodnikom LKS Zawisza Dolsk stypendia sportowe, za udział w rozgrywanych w Rzymie w dniach od 22-27 lipca 2014 r. Mistrzostwach Świata w Taekwon-do ITF.

 

Pierwszymi stypendystami zostali Jakub Furmanowski i Tomasz Perz. Wszyscy znamy dokładnie osiągnięcia naszych wspaniałych zawodników, a dzisiejsze wydarzenie pozwala nam raz jeszcze uhonorować ich sukcesy.

 

Podczas spotkania, w którym udział wzięli także Prezes LKS Zawisza Dolsk - Pan Ryszard Ciszewicz, Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku - Pan Witold Opielewicz oraz Pani Mirella Godawa – Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich, Pan Burmistrz wyraził wielką radość, że może w taki sposób, w imieniu mieszkańców Gminy, wyróżnić ich sportowe sukcesy, a zawodnicy podzielili się wrażeniami z rozgrywanych w miniony weekend zawodów Pucharu Polski, skąd przywieźli oczywiście najwyższe laury.

 

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

 

 

WAŻNE!

Kliknij na dowolne zdjęcie w celu jego powiększenia.
Opublikowano dnia 10-11-2014 r.