GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: „Kwartalnik Gminy Dolsk” Nr 10 / lipiec 2021 r.


„Kwartalnik Gminy Dolsk”

Nr 10 / lipiec 2021 r.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy,

 

25 czerwca wychowankowie szkół i przedszkoli uroczyście zakończyli kolejny rok nauki. Przed nimi czas wakacyjnych wyjazdów i spotkań. Tym niemniej w kwartalniku opisujemy wszelkie inicjatywy, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez jak i nowatorskie pomysły naszych nauczycieli. Nie można oczywiście zapomnieć o uczniach, którzy i tym razem wspięli się na wyżyny swoich możliwości i zajęli wysokie miejsca w konkursach. W ten sposób tworzymy podrozdział wydarzeń szkolnych, będący podsumowaniem osiągnięć uczniów z naszej gminy.

 

Po długiej przerwie w aktualnym numerze kwartalnika pojawią się wydarzenia sportowe. 16 maja w Dolsku nastąpiło otwarcie Solid MTB Maraton 2021. Z wielkim przytupem rozpoczęła drużyna piłkarska LKS Lubiatowo zajmując I miejsce w XI Turnieju im. Marcina Stachowiaka o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna oraz I miejsce w III Turnieju Nocnym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września, tym samym zdobywając w Nowym Folwarku wszystkie nagrody indywidualne.

 

Przed nami już tylko dni pełne słońca i niezapomnianych wrażeń. Wszystkim, którzy urlop mają już za sobą, życzymy spokojnego powrotu do pracy, a tym przed wakacyjnym szaleństwem życzymy udanego wypoczynku.

 

Zatem łapiemy wiatr w żagle i ruszamy ku letniej przygodzie!

 

 

Udanej lektury

 

 

>>> POBIERZ <<<

 
Opublikowano dnia 16-07-2021 r.