GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Prezentacje 10.




Prezentacje 10.

 

 

 

 

 

 

„Prezentacje 10.” rozpoczęły się na plaży miejskiej 1 maja o godzinie 14.00. W programie festynu znalazły się prezentacje dzieci z gminy Dolsk. Swoje programy przedstawiły:

1. Dzieci z Przedszkola Samorządowego „Stokrotki” z Dolska

-        „Żabki” grupa 3-4 latki – Piosenka pt. „Pogoda”

-        „Biedronki” 5 latki- Taniec pt. „Taniec z Buziakami”

-        „Pszczółki” 6 latki – Taniec pt. „Pamperap”

2. Wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Wieszczyczynie

-        „Biedronki” maluchy zaprezentowały taniec indiański oraz piosenkę pt.”Dżungla”

-        „Żabki” starszaki zaprezentowały taniec francuski oraz Sambę

3. Dziewczyny z Kółka artystycznego ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku zatańczyły 4 tańce nowoczesne.

 

Następnie odbyło się przedstawienie pt. „Kozucha kłamczucha” w wykonaniu artystów Teatru ART-RE z Krakowa.

 

Na zakończenie festynu zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pod hasłem „Dolsk widziany oczami dziecka”. Komisja konkursowa w składzie:

-        Mirella Godawa – Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta i Gminy Dolsk

-        Daria Rosiak – Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Dolsk

-        Witold Opielewicz – Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku.

 

Tegoroczne „Prezentacje” odbywały się przy pięknej, słonecznej pogodzie, co zgromadziło liczną rzeszę uczestników imprezy.

 

 

Lista zwycięzców:

 

Kategoria wychowanków przedszkoli:

I Matylda Nowak -Przedszkole Samorządowe Stokrotki filia Małachowo

II Malwina Jarosiewicz –Przedszkole Stokrotki

III Zuzanna Pluta – Przedszkole Samorządowe w Wieszczyczynie

Wyróżnienie Joanna Strzelczyk - Przedszkole Samorządowe Stokrotki

 

Kategoria uczniów klas I- III:

I Marcin Furmanowski kl I SP Masłowo

II Zuzanna Pachurka kl I SP Dolsk

III Kacper Kómoch kl II a SP Dolsk

Wyróżnienie Piotr Kościelniak SP Dolsk filia Małachowo

 

Kategoria uczniów klas IV-VI

I Monika Marciniak kl. IV b SP Dolsk

II Ewelina Troszyńska kl VI SP w Masłowie

III Patrycja Nuszkiewicz kl. VIa SP Dolsk

Wyróżnienie Michał Stępa kl. Vb SP Dolsk

 

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się podczas spotkania z Burmistrzem Miasta i Gminy Dolsk w dniu 1 czerwca, o miejscu i godzinie laureaci zostaną powiadomieni odrębnym zaproszeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Opublikowano dnia 04-05-2009 r.