GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: KONKURS!
KONKURS!

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Środowiska przygotowało konkurs na najlepsze akcje społeczne, przeprowadzane w miejscu pracy w zakresie ochrony środowiska. Wybrane opisy akcji edukacyjnych, nadesłane do końca marca 2010 r., planujemy opublikować w prasie ogólnopolskiej.

 

Zapraszamy przyjazne środowisku firmy do przyłączenia się do akcji „Praca na czysto".

 

Jeżeli przeprowadzają Państwo w miejscu pracy akcje dotyczące ochrony środowiska i chcecie się podzielić ze światem swoimi osiągnięciami, możecie liczyć na nasze wsparcie.

 

Pracownicy i szefowie wszystkich firm, organizacji oraz urzędów mogą teraz wysyłać opisy przeprowadzonych przez siebie akcji edukacyjnych do Ministerstwa Środowiska. Będziemy umieszczać je, wraz z logo firmy, na stronie  internetowej Ministerstwa Środowiska po to, aby o Państwa osiągnięciach dowiedziało się jak najwięcej osób, a inne firmy mogły skorzystać z najlepszych wzorców. Planujemy również opublikować, w atrakcyjnej formie, wszystkie najlepsze zgłoszenia nadesłane do końca Października 2010 r.

 

Mamy nadzieję, że ta akcja będzie krokiem w kierunku budowania społeczności ludzi dbających o środowisko naturalne w Polsce.

 

Więcej informacji: pracanaczysto.mos.gov.pl

 

 

Kliknij na plakat w celu powiększenia

 

Kliknij na plakat w celu powiększenia
Opublikowano dnia 18-02-2010 r.