14-10-2020 r. Wersja do wydruku  

ŻYCZENIA

 

 

„Głównym celem edukacji jest nie nauka, lecz wzbudzanie ducha”

(Ernest Reman)

 

  

  

Szanowni Dyrektorzy,

Nauczyciele, Pracownicy

 placówek oświatowych gminy Dolsk

 

 

 

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wartości, jaką w życiu każdego z nas stanowi edukacja. To dzień, w którym możemy podziękować Wszystkim, którzy swoje życie zawodowo związali z działalnością na rzecz dzieci i młodzieży.

 

Dzisiejsze czasy nakładają na nauczycieli i wychowawców szczególnie ważne zadania i ciągłą odpowiedzialność za drugiego człowieka. Serdecznie dziękujemy za trud, jaki podejmujecie Państwo, kształtując postawy i osobowość młodego pokolenia. Bądźcie przyjaciółmi naszych dzieci, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata.

 

W tym wyjątkowym dniu pragniemy złożyć całej społeczności szkolnej gminy Dolsk – Dyrektorom placówek, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom administracji i obsługi - najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, wielu sił i nieustającej energii oraz entuzjazmu do dalszej pracy, wspaniałych uczniów i wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania.

 

 

 

Przewodniczący

Rady Miasta i Gminy Dolsk

 

Romuald Nawrot

Burmistrz

Miasta i Gminy Dolsk

 

Barbara Wierzbińska

 

 

 

Dolsk, dnia 14 października 2020 roku


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.