15-10-2020 r. Wersja do wydruku  

Dzień Edukacji Narodowej

 

 

 

Z okazji święta Edukacji Narodowej, w dniu 14 października 2020 roku, Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk - Pani Barbara Wierzbińska spotkała się z dyrektorami lokalnych placówek oświatowych, Panią Małgorzatą Sławek, Panią Ewą Stężycką i Panem Wojciechem Dudzińskim, którym przekazała życzenia dla wszystkich pracowników oświaty. Następnie zostały wręczone nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk.

 

W uznaniu osiągnięć na polu dydaktyczno-wychowawczym, wielkie osobiste zaangażowanie w kierowaniu placówką, za dbałość w tworzeniu przyjaznych warunków do nauki dla uczniów, aby mogli czuć się w szkole dobrze i bezpiecznie nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Małgorzata Sławek – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Masłowie.

 

Natomiast w podziękowaniu za trud codziennej, niełatwej pracy, osobiste zaangażowanie w kierowanie placówką oraz za dbałość w tworzeniu przyjaznych warunków do nauki dla uczniów, aby mogli czuć się w szkole dobrze i bezpiecznie nagrodę Burmistrza otrzymał Pan Wojciech Dudziński – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku.

 

Burmistrz złożyła wyróżnionym Pani Małgorzacie Sławek oraz Panu Wojciechowi Dudzińskiemu serdeczne gratulacje, życząc jednocześnie zdrowia, pogody ducha, uśmiechu, satysfakcji z wykonywanej pracy i wytrwałości w dążeniu do obranego celu.

 

W spotkaniu uczestniczyły także, Pani Mirella Godawa – Sekretarz Miasta i Gminy Dolsk oraz Pani Beata Ciachowska – Inspektor ds. oświaty i działalności gospodarczej.

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.