29-12-2020 r. Wersja do wydruku  

Wręczenie stypendium sportowego

 

 

 

Dnia 29 grudnia 2020 roku Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk – Pani Barbara Wierzbińska wręczyła utalentowanemu zawodnikowi stypendium sportowe.

 

Wypełniając kryteria określone w uchwale Nr XLVII/299/18 Rady Miasta i Gminy Dolsk z dnia 23 lipca 2018 roku w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania, pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych, to zaszczytne wyróżnienie otrzymał Michał Majchrzak uprawiający lekkoatletykę - biegi sprinterskie w Stowarzyszeniu Sportowo-Rehabilitacyjnym „Start” w Poznaniu. Szczególnym osiągnięciem Michała jest zajęcie I miejsca w Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w biegu na dystansie 200 m.

 

W spotkaniu uczestniczyli także Zastępca Burmistrza – Pani Mirella Godawa, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Dolsk – Pan Romuald Nawrot oraz członkowie komisji opiniującej wnioski o przyznanie stypendium – Pan Jacek Woroch i Pani Marta Boniec.

 

Pani Burmistrz pogratulowała zawodnikowi dotychczasowych osiągnięć i życzyła dalszych sukcesów w uprawianej dyscyplinie sportowej.

 

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.