11-10-2008 r. Wersja do wydruku  

Seminaria i warsztaty z allegro.pl

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz portalem Allegro.pl organizuje w dniu 27.10.2008 r. bezpłatne warsztaty w ramach „Akademii Biznesu Internetowego Serwisu Allegro.pl”. Akademia Biznesu Internetowego to program edukacyjny skierowany do początkujących Użytkowników Allegro oraz przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć tradycyjną działalność handlową o sprzedaż przez Internet. Podczas warsztatów eksperci kompleksowo przedstawią zagadnienia pozwalające na rozpoczęcie dobrze zorganizowanej i skutecznej sprzedaży w Sieci.

 

Uczestnicy Akademii poznają teoretyczne aspekty e-commerce i sposoby funkcjonowania kanałów sprzedaży internetowej. Zdobędą także praktyczne umiejętności dotyczące logistyki i zarządzania, przygotowania ofert czy obsługi klienta.

 

Udział w Akademii to także świetna okazja, by spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach, nawiązać cenne kontakty i wymienić się doświadczeniami.

 

Program Akademii to warsztaty umożliwiające zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu tworzenia skutecznych ofert sprzedaży i budowania zaufania do swojej marki.

 

Mamy nadzieję, że warsztaty Akademii pomogą Państwu w prowadzeniu skutecznej działalności w Sieci i zapewnią orientację w trendach e-handlu.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach w dniu 27.10.2008 r. w godzinach 900 - 1600, które odbędą się w siedzibie UGRŚ-ŚOWMP, ul. Okulickiego 3, 63 – 100 Śrem.

 

Zgłoszenia odbywają się telefonicznie lub za pomocą karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie http://www.unia.srem.com.pl/...

 

 

PROGRAM WARSZTATÓW:

 

09:00 - 10:30 - "Formularz sprzedaży i podstawy tworzenia skutecznych ofert"

TEMATYKA: Pierwsze kroki tworzenia i wystawiania skutecznych ofert sprzedaży. Omówienie zabiegów stylistycznych i technik copywriterskich, których znajomość pozwoli zwrócić uwagę na ofertę i podnieść jej atrakcyjność.

 

10:50 - 12:20 - "Wykonywanie zdjęć przedmiotów"

TEMATYKA: Jak zbudować zaufanie do swojej oferty, zachowując standardy komunikacji, umiejętnie rozwiązując problemy i unikając najczęstszych błędów.

 

12:40 - 14:10 - "Obróbka zdjęć przedmiotów"

TEMATYKA: Zajęcia wprowadzające w tajniki wykonywania profesjonalnych zdjęć przedmiotów na potrzeby ofert sprzedaży.

 

14:30 - 16:00 - "Komunikacja z klientem w handlu internetowym"

TEMATYKA: Podstawy graficznej obróbki zdjęć. Poznanie technik, która pomogą uatrakcyjnić wizualną stronę oferty, takich jak zasady selekcji, zapisu czy kompresji zdjęć.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.